İster şirket içinde ister bulutta, Office 365 verilerinizi dilediğiniz konuma yedekleyin.

• Office 365 Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive İş ve Microsoft Teams verilerini bulut tabanlı Office 365 instance'larından alın. Verilerinizi Microsoft'un yerel formatında haftalık veya günlük olarak, hatta beş dakikada bir benzersiz şekilde yedekleyebilirsiniz. Bu biçim, Jet Blue veritabanı olarak da bilinen Genişletilebilir Depolama Altyapısı'na (ESE) dayanan bir arşiv veritabanıdır.

• Exchange ve SharePoint verilerini şirket içinde yedekleyerek hem veri merkezinizdeki etkiyi azaltabilir hem de yedeklemelerinizin sıklığını ve zamanını SİZ belirleyebilirsiniz.

• Yedekleri şirket içinde, hiper ölçekli genel bir bulutta (ör. Microsoft Azure veya AWS) veya yerel bir servis sağlayıcıda depolayabilirsiniz.

• Ekiplerin tamamı, belirli kanallar ve ayarlar dahil olmak üzere Microsoft Teams verilerini amaca yönelik yedeklemelerle koruyun.

Sektör lideri kurtarma esnekliği ile Office 365'i geri yükleyin.

Office 365 e-posta öğelerini, SharePoint sitelerini, belgeleri, kitaplıkları, listeleri, bunların yanı sıra ise OneDrive İş hesaplarını, dosyalarını ve klasörlerini sadece birkaç tıkla güvenilir ve parçalı bir şekilde geri yükleme fırsatınız varken daha azı ile yetinmeyin.

• Microsoft Teams verileri de dahil Office 365 yedeğinizin korunan kopyasında yer alan farklı nesneler için hızlı arama ve parçalı kurtarma.

• Üst düzey geri yükleme esnekliği sunan sayısız sektör lideri yöntemle Office 365 öğeleri için doğrudan geri yükleme

Office 365 verileri için eDiscovery

Verilerinizin kolay erişilebilir bir kopyası olmadan düzenleme veya uyumluluk gibi nedenlerle e-posta almak, maliyetli ve zaman alıcı olabilir. Bu da işlerinizi kesintiye uğratabilir.

Veeam sayesinde tıpkı geleneksel şirket içi veri yedeklemelerinde olduğu gibi aşina olduğunuz gelişmiş arama yeteneklerinden, esnek kurtarma ve dışa aktarma seçeneklerinden faydalanarak Office 365 verileri üzerinde eDiscovery işlevini uygulayabilirsiniz.

v5 Sürümündeki Yenilikler!

YENİ Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5'e Microsoft Teams içinamaca yönelik yedekleme ve kurtarma özelliği eklendi. Şimdi 1 numaralı Office 365 yedekleme ile kullanıcıların, ekiplerin tamamı, belirli kanallar ve ayarlar dahil olmak üzere Teams verilerini hızla bulup geri yüklemesi her zamankinden daha kolay.

Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 artık şu özellikleri sunuyor:

• Amaca yönelik Teams yedekleme: Teams verilerinde tam kontrol ve koruma.

• Daha hızlı ve daha kolay kurtarma: Teams için üretilen sektör lideri geri yükleme seçenekleri.

• Rakipsiz eDiscovery: Teams bileşenleri arasında granüler arama ve bulma.

• Gerçekten güçlü ölçeklenebilirlik: Büyük işletmeleri desteklemek için ölçekleme 5 katına çıkarıldı ve arayüzde 100 binden fazla nesne arayabilme özelliği getirildi.

Tebrikler! Mesajınız başarı ile gönderildi.
Hata! Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.