Aruba

Uçtan uca network çözümlerimiz için ilerlediğimiz, iş ortağımız Aruba Networks ile müşterilerimize güçlü teknik yeterlilikler ve sahip olduğumuz deneyim ile her projemizde kusursuz bir Ağ Altyapısı oluşturmayı hedefliyoruz.

Mevcut yetkinliklerimiz yanında, Aruba içerisinde geliştirdiğimiz dikey uzmanlıklarımız ile müşterilerimize sağladığımız katma değerleri artırmaktayız. Ayrıca, Aruba’nın ilk Servis Sağlayıcı iş ortağı olarak çözüm üretebiliyoruz.

Ayrıca, müşterilerimize wifi çözümlerimizi servis modelinde de projelendirebiliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz sayısız proje ile tecrübelerimizi artırıp müşterilerimize sunduğumuz sorunsuz Ağ Altyapısı ile müşterilerimizde verimli süreklilik sağlıyoruz.

Fortinet

Kurumsal güvenlik çözümleri ile müşterilerimizde doğru güvenlik politikaları oluşturmamızda Fortinet ile iş birliği içerisindeyiz. Projelerimizde Güvenlik Duvarı, Ağ Güvenliği uçtan uca güvenlik anlayışı ile iş birliğimizi güçlendirerek birlikte ilerlemeye devam ediyoruz.

Uzman iş ortağımız Fortinet ile güvenlik politikaları oluşturmanıza ve bunları kontrol etmenize olanak sağlayan NAC çözümleri ile güvenliğinizi kontrol altına almanızı sağlıyoruz. Kurumsal güvenliğinizi sağlamak için benimsediğimiz “uçtan uca güvenlik” anlayışıyla şirketinizi iç ve dış tüm tehlikelerden koruyoruz.

HPE

Sunucu ve Veri Depolama çözümlerimizde öncelikli markamız HPE ile yıllardır süren güçlü iş ortaklığımızla müşterilerimizin yanındayız. Sahip olduğumuz uzmanlıklarımız ile birlikte müşterilerimize özel çözümler konumlandırmaktayız.

Uzmanlıklarımızın yanı sıra, kendimizi her zaman güncel tutmak için aldığımız eğitimlerle de her geçen gün teknik yeterliliklerimizi geliştirerek müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Logsign

1ware Technology olarak, müşterilerimizin sahip oldukları güvenlik çözümlerini saha da daha ileri taşımak için Logsign SIEM VE SOAR çözümleriyle ilerliyoruz. Her geçen gün, bilgi ve tecrübelerimizi artırarak müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Robusta

Robusta, kuruluşların iş süreçlerinin, yazılım geliştirme bilgisine ihtiyaç duymadan, verimli bir şekilde otomasyonunu sağlayan ve Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir.
Gelişmiş mühendisliği kullanıcı odaklı bir yaklaşımla birleştiren Robusta, geliştirdiği no code RPA Platformu ile iş süreçlerini otomatize etmek ve kendini dijital olarak dönüştürmek isteyen her büyüklükteki kuruluş için robotik ve bilişsel otomasyon ürünleri sunar.
Robusta, kullanımı ve öğrenmesi kolay, iş süreci yönetim motoru (BPM) tabanlı, AI teknolojileri ile entegre platformu sayesinde iş ihtiyaçlarına göre uyarlanmış hızlı, pratik, esnek ve ölçeklenebilir ürünlerle verimliliği artırırken maliyetleri düşürür.

Trellix

Veri Kaybı Önleme (DLP), Güvenlik Bilgileri ve Olay Yönetimi (SIEM) ve Antivirüs (AV) ürünleri ile müşterilerimizi Kişisel Veriler Koruma Kanunu’na (KVKK) uyumlu güvenlik politikalarına uygun hale getirmek için sektörün lider markalarından Trellix ile iş ortaklığımıza devam ediyoruz. Güvenlik çözümleri tarafında tecrübelerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya geçiriyoruz.

Trendmicro

Şirketlere yönelik saldırıların çoğu hala e-posta üzerinden gerçekleştirilirken, müşterilerimizi bu tehlikelerden korumak için yılların uzmanlığı ve tecrübesi ile sektörün önde gelen markalarından Trendmicro ile çalışıyoruz. Dijital dünyada gerçekleşebilecek tüm saldırılara karşı en etkin önlemleri almak için uzman ekibimiz ile tecrübelerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Veeam

Müşterilerimize, 15 yılı aşkın zamandır Veeam ile yürüttüğümüz iş ortaklığıyla beraber, Yedekleme-Felaket Kurtarma & İş Sürekliliği çözümleri sunuyoruz.

Bu doğrultuda sanal platformların yedeklenmesi, felaket senaryolarına hazır hale gelmesi ve iş sürekliliğinin sağlanması noktasında iş ortağımızın çözümlerini yetkinliklerimiz ile birleştirerek proaktif projeler gerçekleştiriyoruz.

Veritas

Stratejik iş ortağımız olan Veritas ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizin sayısını, sahip olduğumuz uzmanlıklarımızla her geçen gün artırmaya devam ediyoruz.

Özellikle;
• E-posta saklanması ve korunması için; Enterprise Vault
• Kurumsal seviyede veri koruma için; Netbackup.
• Sanal ve fiziksel ortamların korunması, entegre kullanılması ve Yedekleme / Felaket Kurtarma operasyonları için Backup Exec çözümlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Vmware

Sanallaştırma çözümlerimizde yılların getirdiği tecrübe ve bilgi ile depolama alanlarınızın kapasitesini artırıp müşterilerimizin iş yükünüzü daha verimli hale getiriyoruz. Sanallaştırma çözümlerinde lider olan Vmware’ın güçlü iş ortaklarından biri olarak hizmet vermekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz sanallaştırma projeleri ile sayısız müşterimize iş sürekliliği sağlayarak performansı yüksek veri merkezleri oluşturduk. Çalışma arkadaşlarımızın farkındalığı ve teknik yeterlilikleri ile bulut bilişim çözümlerinin öncü firmalarından biri olan Vmware ile olan stratejik iş ortaklığımızın gücünü her geçen gün artırarak devam etmektedir.