1ware Technology Avantajlarıyla Çalışmak

1ware Technology olarak, mevcut çalışanların bağlılığını yüksek tutarak mutlu bir çalışma ortamı yaratmayı hedeflerken aynı zamanda organizasyonumuza sürekli nitelikli insan katmayı hedefliyoruz.

Yılda bir kez Performans Değerlendirme sonuçlarına göre ücret artışları ve ilerlemeler yapılmakta, piyasa koşulları, stratejik hedefler ve bireysel performans gibi kriterler dikkate alınarak ücret düzenlemeleri yapılmaktadır.

Çalışanlara pozisyonlarına göre değişen brüt maaş, yemek, özel sağlık sigortası ve başarı primi sağlanmaktadır.

Çalışma saatlerimiz; Hafta içi 08:30 ile 18:00 arasıdır.

İşe Alım Süreci

En iyi neyi yapabileceklerini değil, kendilerini geliştirebilecekleri pozisyonlardaki kişilere şans ve sorumluluk vermek temel ilkemizdir.

Takım olmaya, kariyerinizde ilerlemeye ve 1ware Technology hedeflerine doğru ilerlemesine katkıda bulunmaya inanıyorsanız, birlikte büyümek için bize katılın.

Kademeli görüşmelerin ardından işe alım sürecimiz İnsan Kaynakları danışman firmamız ile yapılmaktadır; İngilizce sınavı ile devam edilir ve / veya gerekli pozisyonlarda kişilik testi uygulanır.

Başvuru Formu

İnsanlara bunu yapmaları için en iyi şansı vermiyoruz, onlara kendilerini en çok geliştirebilecekleri pozisyonlarda şans ve sorumluluklar veriyoruz.

Bu noktada bir ekip olduğunuza inanıyorsanız, kariyerinizde ilerlemek ve 1ware Technology nin hedeflerine doğru ilerlemesine katkıda bulunmak istiyorsanız, birlikte büyümek için katılın.

Kademeli görüşmeler yapıldıktan sonra işe alım sürecimiz İnsan Kaynakları danışmanımız ile birlikte; Gerekli pozisyonlarda İngilizce sınavı ve / veya kişilik envanteri uygulanır. Sonuçlara göre değerlendirme yapılır.