Biz Kimiz?

1ware Technology bilgi teknolojileri ve iletişim alanında edindiği bilgi ve birikim ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamak için etkili ve sonuç odaklı çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Farklı sektörlerden müşterilerimiz için geliştirilen özel teknolojik çözümler, firmalara verimlilik, rekabet avantajı ve katma değer yaratmaktadır. Bilgi sektöründe müşteri odaklı butik bir yaklaşımla 2003 yılında kurulan 1ware Technology, deneyimli ekibi ile bugüne kadar birçok başarılı projenin mimarı olmuştur.

1ware Technology sürekli yatırımları ile kurumsal pazardaki en yenilikçi BT şirketlerinden biridir. Dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli geliştirdiğimiz hizmetlerimiz, altyapı kurulumundan danışmanlık hizmetlerine, kurumsal düzeyde güvenlik, sistem (sunucu ve depolama) ve ağ çözümlerine kadar, kurumları 360 ° kapsayan geniş bir faaliyet yelpazesini kapsamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ile farklı olmayı ilke edinen anlayışımız, Türkiye'de bilişim sektörünün gelişmesine de katkı sağlıyor. Yaptığımız başarılı projelerle yarattığımız müşteri memnuniyeti sayesinde yeni fırsatlara sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana güvene dayalı bir ortamda, etik kurallar çerçevesinde her zaman en üst düzeyde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir ve katma değerli çözümlerimizle küresel bir oyuncu olmak.

Önceliklerimiz

1. Ana işimiz BT entegrasyonu alanında sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktır.
2. Bulut Teknolojilerine yatırım yapmak ve verimlilik, süreklilik ve erişilebilirlik sağlamak.
3. Müşterilerimize kendi alanlarında rekabet avantajı sağlayacak uçtan uca çözümler geliştirmek.

Referanslarımız