Kritik iş uygulamalarında verilerinizin üst seviye güvenlik ve stabilite sağlayarak yedeklenmesi, bu süreçlerin global standartlara ve regülasyonlara uygun olarak dizayn edilmesi süreçlerinde Uzman ekibimizle hizmetler sunmaktayız.

Standartlara uygun bir yedekleme çözümü neler sağlar?

• Felaket anlarında kritik sistemlerin, verilerin erişilebilir olması.

• RPO (Recovery Point Object) ve RTO (Recovery Time Object) kavramları çerçevesinde iş süreçlerinin önceliklerinin belirlenmesi

• Yazılım, Bulut, Donanım tabanlı gibi seçenekler ile yapıya uygun çözümler planlabilmesi.

Sürekli büyüyen veri hacminizin erişilebilir, kullanılabilir ve korumalı olmasını sağlamak için yedekleme çözümlerini kurumlarda konumlandırmak gerekmektedir. 1ware Technology konusunda uzman ekibimiz ile, verilerin güvenli bir şekilde yedeklenmesi , global standartlara ve regülasyonlara uygun şekilde saklanması için profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Yasal zorunlulukları ve iç prosedürler nedeniyle periyodik olarak veri yedeklemesi almak sistem yöneticilerinin kritik görevlerinden biridir. Sürekli artan veri miktarı nedeniyle, yedekleme işlem süreleri uzar ve veri yedeklemesinin kullanılamadığı günler bile vardır. Doğal afetler, güvenlik açıkları veya kullanıcı hatası nedeniyle veri kaybı riski olması durumunda veri yedekleme ve kurtarma altyapımız “hayat kurtarıcı” olacaktır.

Yedeklemediğiniz verilerin en değerli kaybınız olmasına izin vermeyin!

Veri miktarını inanılmaz hızlı bir oranda artırmak verilerin eskimesine neden olur ve nadiren kullanılan verileri yüksek maliyetli disk birimlerinde tutmak işletim maliyetini artırır.

ERP, CRM gibi yaygın olarak kullanılan iş uygulamaları, otomasyon çözümleri yüksek miktarda veri üretir. Ancak bu verilerin çoğu etkisizdir. BT ekiplerinin bu nadiren kullanılan büyük miktarda veriyi yönetmesi ve sürdürmesi gerekir.

İşlev veya tarih nedeniyle “eski” verilerin arşivlenmesi veya belirli bir süre arşivlenecek verilerin arşivlenmesi gerekir. Veri arşivleme çözümlerimiz ile arşivleme işlemlerinin uygun arşiv ortamına kolayca aktarılmasını sağlıyoruz. Bu sayede uzun süreli arşiv ortamlarında verilerinizi makul bir maliyetle koruyabilirsiniz.