Sunucu Çözümleri

Kurumların altyapılarında önemli bileşenlerden biri de sunuculardır.

Uygulamalar için doğru sunucuları seçerek, uygun konfigürasyonları yaparak ve bunları etkin bir şekilde yöneterek, beklediğinizden fazlasını sağlayabilirsiniz.

Performans ve maliyet kriterlerinin ötesinde:

• Daha düşük enerji tüketimi
• Daha kolay ölçeklenebilirlik
• Daha fazla iş sürekliliği
• Daha az bakım ihtiyacı
• Daha kolay yönetilebilirlik

Sertifikalı sistem mühendislerinden oluşan teknik ekibimiz ile operasyonel verimliliğinize katkı sağlayan sunucu çözümleri sunuyoruz.

Verinin güvenli şekilde depolanması ve yönetilmesi günümüzde oldukça önemli bir konuma gelmiştir. 1ware Technology, Veri depolama ve yedekleme üniteleri ile birlikte, gerekli depolama üniteleri (storage), veri depolama ağları (SAN) mimarilerini oluşturarak profesyonel çözümler üretmektedir. Böylece; güvenilir, konsolide edilmiş ve hızlı erişilebilir bir ortamda veriler yönetilebilir hale getirilmektedir.

Veri Depolama, arşivleme, yedek alma, sunucuların üzerinde bulunan uygulamaların datalarını çözümleme, veri küçültme, vb. birçok iş yükünde ihtiyaçların çözümü noktasında kullanılmaktadır. Kurumların ihtiyaçlarına göre, farklı mimaride veri depolama sistemleri (Flash, Hibrit, Blok-Dosya/Obje tabanlı) bulunmaktadır.

Veri erişiminin kesintisiz ve sürdürülebilir olması için, veri depolamanın sanallaştırılması, kümelenmesi ve bulut entegrasyonu sağlanması ile birlikte felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümlerini sağlıyoruz.

Demo Talepleriniz İçin Bize Ulaşın!