Gelişmiş tehdit koruması (ATP), hassas verileri hedefleyen karmaşık kötü amaçlı yazılımlara ve siber saldırılara karşı savunma yapan bir dizi güvenlik çözümü olarak tanımlanır. ATP teknolojisi, bir kuruluşun siber suçluların sürekli değişen stratejilerine uyum sağlamasına ve maliyetli güvenlik ihlallerini daha iyi tahmin etmesine ve önlemesine yardımcı olabilir.

CrowdStrike: Ekibinizi anında görünürlükle güçlendirmek için büyük verilerin ve yapay zekanın gücünden yararlanır. Karmaşıklığı ortadan kaldırır ve operasyonel maliyetleri düşürmek için dağıtımı basitleştirir. İhlalleri durdurmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar, ilk gün maksimum etkinlik sağlar.

Mcafee: McAfee ATP, kurumsal içeriğinizi inceleyen ve dosya itibarına, kurallarına ve itibar eşiklerine göre ne yapılacağına karar veren bir Uç Nokta Güvenliği modülüdür. Hangi sistemlerin veya cihazların tehlikeye atıldığını ve tehdidin ortamınıza nasıl yayıldığını bilme yeteneği sağlar.

Kötü amaçlı yazılım sınıflandırması hakkında ayrıntılı değerlendirme ve veri sağlamak için McAfee® Advanced Threat Defense ve McAfee GTI ile gerçek zamanlı entegrasyon. Bu entegrasyon, tehditlere yanıt vermenize ve çevrenizde bilgileri paylaşmanıza olanak tanır.

Trendmicro: XGen™ güvenliği ile güçlendirilen Advanced Threat Protection çözümü, hedefli saldırılar, gelişmiş tehditler ve fidye yazılımlarına karşı koruma sağlayan farklı nesillere ait karma savunma teknikleri sunuyor. Trend Micro™ Deep Discovery™ uygulamasını içeren Advanced Threat Protection günümüzün WannaCry dâhil olmak üzere fidye yazılımları, varyantları ve hedefli saldırıları gerçek zamanı tespit etme, analiz etme ve yanıt verme konusunda size güç katıyor.

Demo Talepleriniz İçin Bize Ulaşın!