Tebrikler! Mesajınız başarı ile gönderildi.
Hata! Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

1ware Technology Aruba ESP ile uçta, bulut tabanlı çalışan ve tüm verileri tek bir arayüzde görebileceğiniz Aruba Central’ı kullanarak erişilebilen onboarding, provizyon, düzenleme, analiz etme, konumlandırma ve yönetimi içeren hizmetler sunar.

Central’ın SaaS tüketim modeli hızlı dağıtım sağlar ve kampüs, şube, veri merkezi ve uzak konumlarda kablolu, kablosuz ve SD-WAN işlemleri için birleşik yönetim, AIOps ve güvenlik sağlar. Central sayesinde, ağ yöneticileri, kullanıcılar şikayet etmeden veya işletme zarar görmeden önce sorunları hızla gidermeye, tanımlamaya ve çözmeye yardımcı olmak için AI Insights'ı kullanabilir.

Aruba ESP, ağ temellerinizi oluşturmak için üç alana odaklanırken, esnek tüketim ve finansman modelleri ile çalışma seçenekleri sunar.

AIOps

Aruba ESP, kullanıcılar fark etmeden önce ağ sorunlarını ortaya çıkarmaya odaklanan 360° ağ ve kullanıcı merkezli telemetri veri özellikleriyle birlikte yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır. Bu, BT'nin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur ve ağdaki kullanıcıların ve cihazların hizmet düzeyi beklentilerinin karşılanmasını sağlar.

Zero Trust Security

Zero Trust, kuruluşların ağ çevresi içindeki veya dışındaki herhangi bir varlığa güvenmemesi gerektiği kavramına dayanan bir güvenlik algısını tanımlayan geniş bir terimdir. Aruba ESP, Aruba Dinamik Segmentasyon kullanarak Sıfır Güven ilkelerini benimser. Bu, bir uygulama farkındalı güvenlik duvarıyla bu uç noktalara uygulanan politikaları zorlayarak bir uç noktanın kimliğini sağlar. Ayrıca, diğer güvenlik platformlarıyla bilgi paylaşarak yeni tehditlere uyum sağlayabilir ve politikaları ağdaki uç noktalara göre dinamik olarak ayarlar

Unified Infrastructure

Aruba ESP, baştan sona uçtan buluta güvenli bağlantı sağlamak için tasarlandı. Dağıtık uçtaki görev açısından kritik ortamlar için gereken ölçeklenebilirliği ve esnekliği sağlayan, bulutta yerel, mikro hizmet tabanlı bir platform olan Aruba Central kullanılarak yönetilir. Rakip firmaların beş farklı platform ve arabirim gerektiren çözümleriyle karşılaştırıldığında, Aruba Central ve Aruba ESP tüm ağ işlemlerini kablolu, kablosuz ve WAN üzerinden birleştirir; şube, kampüs, veri merkezi ve uzak çalışan konumları – tek bir platform altında toplar. Bu özellik, yöneticilerin, zaman alıcı ve manuel olarak bilgiyi bir yerden bir yere taşıma veya bilgileri birden çok görünümde ilişkilendirmeye çalışma sürecini ortadan kaldırmasına olanak tanır.