Donanım Çözümleri

Günümüzde BT yatırımlarının büyük kısmı veri yönetimi, kullanımı ve depolanması amacıyla yapılıyor. Verilerinizin ve kritik iş uygulamalarınızın gerçek performans ve güvenliği için esnek, akıllı, entegre veri depolama ve donanım çözümleri sunuyoruz.

Teknolojiler değişse de BT profesyonellerinin beklenti ve ihtiyaçları pek de değişmiyor:

Sunucu Çözümleri

Uygulamalarınız için doğru sunucuların seçilmesi, uygun konfigürasyonların yapılması, etkin şekilde yönetilmesi ile beklentilerinizden fazlasını sağlayabilirsiniz. Performans ve maliyet kriterlerinin ötesinde:

  • Daha düşük enerji tüketimi
  • Daha kolay ölçeklenebilirlik
  • Daha fazla iş sürekliliği
  • Daha az bakım ihtiyacı
  • Daha kolay yönetilebilirlik

Sertifikalı sistem mühendislerinin yer aldığı teknik ekibimizle, marka bağımsız sunucu çözümleri sunarak, operasyonel verimliliğinize katkı sağlıyoruz.

Sunucu çözüm portföyümüz:

  • Blade çözümler
  • X86 sunucu çözümleri

Veri Depolama (Storage) Çözümleri

“Dünyanın verisini” güvenli saklamak

İlk kez 1956 yılında kullanılmaya başlayan “bite” teriminin, 50-60 yıl sonra inanılmaz büyüklükleri ifade etmek için kullanılacağını kimse tahmin edemezdi. Bu büyüklükleri ifade edebilmek için en hızlı gelişen terminoloji de bilişim terminolojisi olsa gerek. Kısa sürede, megabyte, gigabyte terimlerinden terabyte, petabyte, exabyte terimleri gündemimize girdi.

2000 yılında tüm dünyada 2 Exabyte yeni bilgi üretilmişti. 2014‘te üretilen bilgi miktarı 4.4 Zettabyte seviyesine ulaştı. %60’ının gelişmiş ülkelerde üretildiği bu bilginin, yaklaşık binde 6’sına karşılık gelen 45 Exabyte ise Türkiye’de üretildi. Özetle, eskiye göre çok daha fazla miktarda veriyi yönetmeye, saklamaya ve daha fazlasına hazırlıklı olmaya ihtiyaç duyuyoruz.

Gerek büyük ölçekli verilerin yönetilmesi, gerekse verilerin katmanlı bir disk yapısı veya katmanlı bir veri depolama sistemi yapısı üzerinde saklanması için öncelikle müşterilerimizin mevcut durumlarını analiz ediyoruz. Bu analiz sonuçları ile müşterilerimizin operasyonel verimlilik, sürdürülebilir performans ve veri güvenlik beklentilerine göre en uygun çözümü tasarlayıp, kuruyoruz.

Masaüstü ve Taşınabilir Sistem Çözümleri

Kullanıcılarınız için en uygun masa üstü ve taşınabilir sistemlerini, pazarın öncüleri olan iş ortaklarımız HP, Lenovo ve Dell markalarının geniş ürün yelpazesinden sağlıyoruz.

Fiyat, performans, kapasite, ağırlık, ekran özellikleri, pil ömrü, genişleme kapasitesi, sessizlik, sürücü özellikleri, bağlantı özellikleri gibi bir dizi parametreye göre, işinize en uygun sistemi bu geniş ürün gamından seçebilirsiniz.

 

 

E-Bültene Kayıt Olmak İster misiniz ?

E-Bültene kayıt olarak, içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.